Планы мероприятий

30 кастрычніка 2021 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Спартыўная акцыя “Спорт супраць дрэнных звычак”

спартыўная пляцоўка

1-10 кл.

Супрончык Д.М., настаўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Гульнявая праграма

“Ці патрэбны нам шкодныя звычкі?”

кабінет рускай мовы

5-7 кл.

Арцюкевіч Н.І., класны кіраўнік 7 класа

11.00-11.45

Акцыя

“Мы супраць!”

кабінет біялогіі

5-10 кл.

Грынкевіч Р.А., педагог-арганізатар

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.00-13.45

Кансультацыя

па вучэбным прадмеце

“Сусветная гісторыя”

кабінет біялогіі

6 кл.

Очтаў С.У., настаўнік гісторыі

свернуть

23 кастрычніка 2021 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Гадзіна рухомых гульняў

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., настаўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

11.00-11.45

Круглы стол

“Я люблю сваю краіну”

кабінет біялогіі

5-10 кл.

Грынкевіч Р.А., педагог-арганізатар

10.00-10.45

Брэйн-рынг “Зямля пад белымі крыламі”

кабінет гісторыі

5-10 кл.

Арцюкевіч Н.І., класны кіраўнік 7 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.00-13.45

Кансультацыя

па вучэбным прадмеце

“Гісторыя Беларусі”

кабінет біялогіі

6 кл.

Очтаў С.У., настаўнік гісторыі

свернуть

16 кастрычніка 2021 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Сямейная спартландыя

“Вас выклікае спартландыя”

спартыўная пляцоўка

1-10 кл.

Супрончык Д.М., настаўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

11.00-11.45

Круглы стол

“Мая сям’я – маё багацце”

кабінет біялогіі

5-10 кл.

Грынкевіч Р.А., педагог-арганізатар

12.00-12.45

Фотакалаж “Нашы матулі”

кабінет інфарматыкі

5-10 кл.

Кобзар А.У., класны кіраўнік 9 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.00-13.45

Кансультацыя па вучэбным прадмеце

“Гісторыя Беларусі”

кабінет біялогіі

9 кл.

Очтаў С.У., настаўнік гісторыі

свернуть

9 кастрычніка 2021 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Рухомыя гульні на свежым паветры

“Разам весела гуляць”

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Новік М.І., класны кіраўнік 4 класа

11.00-11.45

Калейдаскоп спартыўных гульняў

“Спорт – гэта здароўе”

спартыўная пляцоўка

5-10 кл.

Супрончык Д.М., настаўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

11.00-11.45

Акцыя “Будзь здаровы”

рэкрэацыя II паверха

5-10 кл.

Грынкевіч Р.А., педагог-арганізатар

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.00-13.45

Кансультацыя па вучэбным прадмеце

“Сусветная гісторыя”

кабінет біялогіі

9 кл.

Очтаў С.У., настаўнік гісторыі

свернуть

2 кастрычніка 2021 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

11.00-11.45

Турнір па міні-футболе

спартыўная зала

5-10 кл.

Супрончык Д.М., настаўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Творчая майстэрня “Паштоўка педагогу”

кабінет нямецкай мовы

1-4 кл.

Алешка Г.С., класны кіраўнік 1 класа

10.00-10.45

Калектыўная творчая справа “Партрэт сучаснага настаўніка”

кабінет нямецкай мовы

5-10 кл.

Баўтрукевіч Ю.А., класны кіраўнік 8 класа

11.00-11.45

Акцыя “Я малюю на асфальце…”

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Грынкевіч Р.А., педагог-арганізатар

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.00-13.45

Кансультацыя па вучэбным прадмеце

“Сусветная гісторыя”

кабінет рускай мовы

6 кл.

Очтаў С.У., настаўнік гісторыі

свернуть

25 верасня 2021 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

11.00-11.45

Велапаход

“Вандроўка па родным краі”

аг. Доры

5-10 кл.

Супрончык Д.М., настаўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Экалагічны турнір

“Знаўцы прыроды”

кабінет біялогія

5-10 кл.

Рахманько С.М., класны кіраўнік 10 класа

10.00-10.45

Ігратэка “Цудоўны мір прыроды”

кабінет 1 класа

1-4 кл.

Грынкевіч Р.А., педагог-арганізатар

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.00-13.45

Кансультацыя па вучэбным прадмеце

“Сусветная гісторыя”

кабінет рускай мовы

6 кл.

Очтаў С.У., настаўнік гісторыі

свернуть

18 верасня 2021 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Турнір па настольным тэнісе

рэкрэацыя II паверха

8-10 кл.

Супрончык Д.М., настаўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Інтэрактыўная гульня “Падарожжа ў свет прыроды”

кабінет рускай мовы

5-7 кл.

Вяршыцкая І.У., класны кіраўнік 6 класа

11.00-11.45

Конкурсная праграма

“Мы – адна сям’я”

кабінет біялогіі

1-4 кл.

Грынкевіч Р.А., педагог-арганізатар

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

Усава Г.А., суправаджаючы педагог

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.00-13.45

Кансультацыя па вучэбным прадмеце

“Сусветная гісторыя”

кабінет рускай мовы

9 кл.

Очтаў С.У., настаўнік гісторыі

свернуть