Планы мероприятий

28 января 2023 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Рухомыя гульні “Вясёлая лыжня”

лыжня

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Шахматны турнір

спартыўная зала

5-10 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Чэлендж “Тата, мама, я – чытаючая сям’я”

кабінет рускай мовы

5-10 кл.

Вяршыцкая І.У., класны кіраўнік 7 класа

11.00-11.45

Гульня “Падарожжа ў свет прафесій бацькоў”

кабінет 2 класа

1-4 кл.

Алешка Г.С., класны кіраўнік 2 класа

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

Вучэбная дзейнасць

8.40-14.30

Удзел у рэпетыцыйным цэнтралізаваным экзамене

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы каледж”

11 кл.

Рахманько С.М., класны кіраўнік 11 класа

свернуть

21 января 2023 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Турнір па настольным тэнісе

рэкрэацыя II паверха

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Рухомыя гульні на свежым паветры

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

10.00-10.45

Творчая майстэрня “Забаўныя падзелкі сваімі рукамі”

кабінет 4 класа

1-4 кл.

Сірыдзінская Т.І., класны кіраўнік 4 класа

11.00-11.45

Дыспут “Выбар прафесіі – выбар будучыні”

кабінет нямецкай мовы

5-11 кл.

Баўтрукевіч Ю.А., класны кіраўнік 9 класа

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

14 января 2023 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

 

10.00-10.45

Зімовыя гульні і забавы

“Стары Новы год”

Спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Новік М.І., класны кіраўнік 1 класа

11.00-11.45

Спартыўнае свята “Дзень снегу”

Спартыўная пляцоўка

1-9,

11 кл.

Супрончык Д.В., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

 

11.00-11.45

Спаборніцтва па правілах дарожнага руху

“Азбука ПДР”

кабінет інфарматыкі

5-9 кл.

Мянцюк І.В., кіраўнік фізічнага выхавання

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

 

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

 

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

17 декабря 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Дзень скакуна “Залатая скакалка”

спартыўная зала

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Турнір па валейболе

“Мяч над сеткай”

спартыўная зала

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

9.00-13.00

Удзел у раённым этапе гульні “Піянерскі квіз”

ДУА “Центр творчасці дзяцей і моладзі Валожынскага раёна”

7-9 кл.

Грынкевіч Р.А., кіраўнік па ВПВ

11.00-11.45

Майстэрня Дзеда Мароза

“Навагодні падарунак”

кабінет 4 класа

1-4 кл.

Сірыдзінская Т.І., класны кіраўнік 4 класа

12.00-12.45

Стварэнне навагодняй фотазоны

рэкрэацыя II паверха

8-11 кл.

Кобзар А.У., класны кіраўнік 10 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

10 декабря 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

11.00-11.45

Спартыўнае свята

“Спорт – лепшая прафілактыка”

спартыўная пляцоўка

1-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Гульня-віктарына

“Формула здароўя”

кабінет 2 класа

1-4 кл.

Алешка Г.С., класны кіраўнік 2 класа

10.00-10.45

Літаратурная гасцёўня “Каштоўнасці чалавечага жыцця”

кабінет беларускай мовы

5-8 кл.

Арцюкевіч Н.І., класны кіраўнік 8 класа

12.00-12.45

Круглы стол “Сучасныя пагрозы здароўю”

кабінет нямецкай мовы

9-11 кл.

Баўтрукевіч Ю.А., класны кіраўнік 9 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.30-14.30

Індывідуальны занятак па вучэбным прадмеце “Сусветная гісторыя”

кабінет гісторыі

10 кл.

Очтаў С.У.

свернуть

3 декабря 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Зімовыя эстафеты

“Здаровым быць здорава”

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Спартыўны квэст

“Мы са спортам сябры”

спартыўная пляцоўка

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

11.00-11.45

Інтэрактыўная гадзіна

“Зямля – наш агульны дом”

кабінет 1 класа

1-4 кл.

Новік М.І., класны кіраўнік 1 класа

12.00-12.45

Завочнае падарожжа “Экскурсійныя маршруты Валожыншчыны”

кабінет біялогіі

5-11 кл.

Супрончык Д.М., класны кіраўнік 6 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.30-14.30

Індывідуальны занятак па вучэбным прадмеце “Сусветная гісторыя”

кабінет гісторыі

10 кл.

Очтаў С.У.

свернуть

26 ноября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Конкурсная праграма

“Гуляюць дзеці – гуляем мы”

спартыўная зала

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Спартыўная гадзіна

“Гуляем у валейбол”

спартыўная зала

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Ролевая гульня “Мая будучая сям’я”

кабінет нямецкай мовы

9-11 кл.

Баўтрукевіч Ю.А., класны кіраўнік 9 класа

10.00-10.45

Віртуальнае падарожжа

“Гарады Мінскай вобласці”

кабінет інфарматыкі

5-8 кл.

Грынкевіч Р.А., кіраўнік па ВПВ

11.00-11.45

Літаратурная віктарына для дзяцей і бацькоў “У гасцях у казкі”

кабінет 4 класа

1-4 кл.

Сірыдзінская Т.І., класны кіраўнік 4 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

12 ноября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Рухомыя гульні “Спорт супраць шкодных звычак”

спартыўная зала

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Турнір па дартсе “Самы меткі”

спартыўная пляцоўка

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

11.00-11.45

Інтэрактыўная гульня “Шкоднае – карыснае”

кабінет 4 класа

1-4 кл.

Сірыдзінская Т.І.,

класны кіраўнік 4 класа

09.00-09.45

Дыспут “Як захаваць здароўе?”

кабінет рускай мовы

5-8 кл.

Грынкевич Р.А., класны кіраўнік 5 класа

12.00 – 12.45

Вусны часопіс “Прафілактыка неінфекцыйных захворванняў”

кабинет інфарматыкі

9-11 кл.

Кобзар А.У., класны кіраўнік 10 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

29 октября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Шашачны турнір

спартыўная зала

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Турнір па баскетболе

спартыўная зала

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Гадзіна бяспекі “Інтэрнэт: карысны, але небяспечны”

кабінет беларускай мовы

5-11 кл.

Арцюкевіч Н.І., класны кіраўнік 8 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.30-14.30

Індывідуальны занятак па вучэбным прадмеце “Сусветная гісторыя”

кабінет гісторыі

10 кл.

Очтаў С.У.

свернуть

22 октября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Рухомыя гульні “Мы любім спорт”

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Матчавая сустрэча па футболе

спартыўная пляцоўка

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Літаратурная гасцёўня “Сям’я – гэта…”

кабінет рускай мовы

5-11 кл.

Вяршыцкая І.У., класны кіраўнік 7 класа

11.00-11.45

Калаж “Мая казачная сям’я”

кабінет 1 класа

1-4 кл.

Новік М.І., класны кіраўнік 1 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

Вучэбна-пазнаваўчая дзейнасць

13.30-14.30

Індывідуальны занятак па вучэбным прадмеце “Сусветная гісторыя”

кабінет гісторыі

10 кл.

Очтаў С.У.

свернуть

15 октября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Гадзіна рухомых гульняў

“Гуляем разам”

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Спартыўная гадзіна

“Гуляем у валейбол”

спартыўная пляцоўка

5-9 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Дыспут “Як выбраць прафесію?”

кабінет біялогіі

5-11 кл.

Рахманько С.М., класны кіраўнік 11 класа

11.00-11.45

Конкурс малюнкаў

“Прафесіі нашых матуль”

кабінет 2 класа

1-4 кл.

Алешка Г.С., класны кіраўнік 2 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

8 октября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Калейдаскоп спартыўных гульняў “Спорт – гэта здароўе”

спартыўная пляцоўка

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Спартыўная гадзіна

“Дзень скакуна”

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Гульня-віктарына

“Чароўная краіна здароўя”

кабінет 3 класа

1-4 кл.

Гелда А.Р., класны кіраўнік 4 класа

12.00-12.45

Круглы стол

“Сакрэты здаровага харчавання”

кабінет білогіі

5-11 кл.

Кобзар А.У., класны кіраўнік 10 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

1 октября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

11.00-11.45

Эстафетны забег “Спартыўная краіна – здаровая нацыя”

спартыўная пляцоўка

1-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Рухомыя гульні на свежым паветры

спартыўная пляцоўка

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Вусны часопіс

“Мая малая радзіма”

кабінет 4 класа

1-4 кл.

Сірыдзінская Т.І., класны кіраўнік 4 класа

10.00-10.45

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Мой любімы родны край”

кабінет беларускай мовы

5-8 кл.

Арцюкевіч Н.І., класны кіраўнік 8 класа

12.00-12.45

Акцыя “З павагай да ветэранаў”

9-11 кл.

Рахманько С.М., класны кіраўнік 11 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

11 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

24 сентября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Сямейная спартландыя “Разам мы непераможныя”

спартыўная пляцоўка

1-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Гадзіна футбола “Гуляем у футбол”

спартыўная пляцоўка

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

11.00-11.45

Творчая майстэрня “Паштоўка для бабулі”

кабінет 1 класа

1-4 кл.

Новік М.І., класны кіраўнік 1 класа

09.00-09.45

Дыспут

“Сямейныя каштоўнасці”

кабінет рускай мовы

5-11 кл.

Вяршыцкая І.У., класны кіраўнік 7 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

Установы культуры запрашаюць…

10.00-14.00

Заняткі па класе “Народнае дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”

Дорскі філіал Івянецкай ДШМ

 

Пупко С.А., педагог ДШМ

свернуть

17 сентября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

11.00-11.45

Турнір па дартсе

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

12.00-12.45

Турнір па настольным тэнісе

спартыўная пляцоўка

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Ролевая гульня

“У свеце прафесій”

кабінет 3 класа

1-4 кл.

Гелда А.Р., класны кіраўнік 3 класа

10.00-10.45

Віктарына

“Угадай прафесію”

кабінет біялогіі

5-7 кл.

Супрончык Д.М. класны кіраўнік 6 класа

11.00-11.45

Вусны часопіс

“Прафесія маёй мары”

кабінет біялогіі

8-11 кл.

Баўтрукевіч Ю.А., класны кіраўнік 9 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-13.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

12.00-17.30

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10 кл.

суправаджаючы педагог

свернуть

10 сентября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Вясёлыя старты

“Хутчэй! Вышэй! Сільней!”

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Восеньскі легкаатлетычны крос

спартыўная пляцоўка

5-11 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Круглы стол

“Здаровы лад жыцця”

кабінет біялогіі

5-9 кл.

Грынкевіч Р.А., класны кіраўнік 5 класа

11.00-11.45

Дзелавая гульня

“Я здароўе зберагу”

кабінет 4 класа

1-4 кл.

Сірыдзінская Т.І., класны кіраўнік 4 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10-11 кл.

суправаджаючы педагог

свернуть

3 сентября 2022 года

развернуть

Час работы

Назва мерапрыемства, месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказны

Спартыўна-масавая

і фізкультурна-аздараўленчая работа

10.00-10.45

Спартыўнае свята

“Маленькі патрыёт”

спартыўная пляцоўка

1-4 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

11.00-11.45

Эстафета “Самы хуткі, самы спрытны”

спартыўная пляцоўка

5-9 кл.

Супрончык Д.М., кіраўнік фізічнага выхавання

Грамадска-патрыятычнае

і маральна-прававое выхаванне

10.00-10.45

Інтэрактыўная гульня “Падарожжа па Беларусі”

кабінет рускай мовы

5-9 кл.

Вяршыцкая І.У., класны кіраўнік 7 класа

11.00-11.45

Конкурсная праграма

“Мы – адна сям’я”

кабінет 2 класа

1-4 кл.

Алешка Г.С., класны кіраўнік 2 класа

Працоўнае выхаванне, прафарыентацыйная работа,

заняткі тэхнічнай творчасцю

8.00-14.00

Прафесійная падрыхтоўка

ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”

10-11 кл.

суправаджаючы педагог

свернуть